آژمان مهاجر ویزای کانادا شینگن تضمینی فوری مالتی توریستی تحصیلی کاری اقامت دائم دانشجویی

اخبار فناوری های نوین

«سرمایه شناختی و طراحی بازی» چالش شد

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

«سرمایه شناختی و طراحی بازی» عنوان چالشی است که با حمایت ستاد توسعه علوم شناختی معاونت علمی و فناوری در تهران برگزار می‌شود.

توسعه ارتباط بین رشته‌ای و معرفی بازی‌های شناختی به عنوان یکی از زمینه‌های کار آفرینی و سرمایه‌گذاری هدفی است که برگزارکنندگان این چالش دنبال می‌کنند.

البته می‌توان به اهداف دیگری مانند ارتقای سطح بازی‌ها از جنبه‌های صرفا تفریحی به پرورش شناختی و حمایت از تیم‌های خلاق و نوآور نیز اشاره کرد.

چالش پیش رو حول محورهای طراحی بازی‌های دیجیتال و طراحی بازی‌های فیزیکی و قلم کاغذی برگزار می‌شود و علاقه مندان می‌توانند با شرکت در این پیش رویداد که برای همگان رایگان است، ازآخرین یافته‌های علمی در حوزه‌ بازی‌های شناختی و اساتید علوم شناختی و کسب و کار بهره مند شوند.

«پیش رویداد استارتاپی سرمایه شناختی و طراحی بازی» همزمان با هشتمین کنگره علوم اعصاب پایه و بالینی 27 آذر ماه سال جاری در دانشگاه علوم پزشکی ایران، سالن همایش های رازی برگزار می‌شود.

 

شتاب دهنده شناختیCOGNOTECH با حمایت ستاد توسعه علوم شناختی معاونت علمی و فناوری، صندوق نوآوری و شکوفایی، بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای و شناسا این چالش را برگزار می‌کنند.

این شتابدهنده شناختی جامعه‌ای قدرتـمند متـشکل از متخصصان علــوم شنــاختی، علــوم اعصاب و پزشکی، علوم مهندسی و کارآفرینان است و تلاش می‌کند تا جامعه‌ی قدرتمندی از استارتاپ‌های علوم شناختی، نوآوران، محققان و کارآفرینان ایجاد کند. زیست بومی که می‌تواند به مسائل روز با نگاه علوم شناختی پاسخ دهد و برای آنها محصولی نوآورانه ارائه کند.

logonokhbegan6.png
logo-samandehi

پیام مدیر

سامانه بانک اطلاعات نوآوران و نخبگان برای شما کاربران عزیز ایجاد شده است. امیدواریم مطالب سایت مورد استفاده شما دوستان قرار بگیرد. شما می توانید با مراجعه به سامانه نوآوران و نخبگان نسبت به ثبت طرح و ایده های خود اقدام فرمایید. همچنین در صورت نیاز به هرگونه سرمایه گذاری داخلی و خارجی با شماره تلفن09302740763 در ارتباط باشید. ما صمیمانه در کنار شما خواهیم بود

 

خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از آخرین اخبار سایت مطلع شوید

© Copyright 2024 بانک اطلاعات نوآوران و نخبگان. All Rights Reserved.

Search