آژمان مهاجر ویزای کانادا شینگن تضمینی فوری مالتی توریستی تحصیلی کاری اقامت دائم دانشجویی

اخبار فناوری های نوین

دانش‌بنیان‌های ایرانی به نمایشگاه هوایی یوراسیا 2020 می‌روند

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

شرکت‌های دانش‌بنیان ایرانی که در نمایشگاه هوایی دبی حضور داشتند به دعوت کشور ترکیه به نمایشگاه هوایی یوراسیای 2020 می‌روند.

نمایشگاه هوایی دبی یکی از 4 رویداد بزرگ صنعت هوایی در دنیا است که هر 2 سال یک بار در محل فرودگاه "آل مکتوم دبی" اجرا می‌شود. این نمایشگاه امسال میزبان 25 شرکت دانش‌بنیان و چند شرکت خصوصی دیگر ایرانی بود.

در این نمایشگاه بین‌المللی 5 محصول پیشرفته ایرانی در حوزه‌های « قطعات هوایی» « شبیه‌سازی و واقعیت مجازی)» «خدمات تست در زمینه تعمیر و نگهداری هواپیما» «پهپادهای غیرنظامی» و « موتور مینی جت» در قالب کاتالوگ و بروشور ارائه شد.

با توجه به این‌که محصولات ایرانی ارائه شده در این نمایشگاه از کیفیت بالایی برخوردار بودند، مسئولان برگزاری و اعزام، مذاکراتی با دیگر کشورها اعم از هند و فرانسه برای توسعه فناوری‌های موجود در حوزه‌های تخصصی شبیه‌سازی یا واقعیت مجازی و قطعات هوایی انجام دادند.

همچنین برخی شرکت‌های خارجی برای بازدید از توانمندی شرکت‌های ایرانی در حوزه ساخت محصولات هوایی اعلام آمادگی کردند. موتور مینی جت ایرانی هم مورد توجه شرکت‌های روس قرار گرفت که البته پیش تر در نمایشگاه ماکس روسیه نیز عرضه شده بود.

کشورهای ترکیه و هندوستان بیشترین استقبال را از محصولات و خدمات شرکت‌های ایرانی داشتند و برای همکاری با شرکت‌های ایرانی اعلام آمادگی کردند.

در این نمایشگاه، توافقنامه‌ای بین شرکت مهندسی و پشتیبانی هوافضای برآ (به نمایندگی از اتحادیه صنایع هوایی و فضایی ایران) و هوافضای کشور ترکیه جهت بسط و گسترش بیشتر روابط کاری شرکت‌های کوچک و متوسط بین دو کشور به امضا رسید و شرکت‌های دانش بنیان و فناور ایرانی به نمایشگاه بزرگ هوایی ترکیه (یوراسیا 2020) در اردیبهشت ماه آینده دعوت شدند.

logonokhbegan6.png
logo-samandehi

پیام مدیر

سامانه بانک اطلاعات نوآوران و نخبگان برای شما کاربران عزیز ایجاد شده است. امیدواریم مطالب سایت مورد استفاده شما دوستان قرار بگیرد. شما می توانید با مراجعه به سامانه نوآوران و نخبگان نسبت به ثبت طرح و ایده های خود اقدام فرمایید. همچنین در صورت نیاز به هرگونه سرمایه گذاری داخلی و خارجی با شماره تلفن09302740763 در ارتباط باشید. ما صمیمانه در کنار شما خواهیم بود

 

خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از آخرین اخبار سایت مطلع شوید

© Copyright 2024 بانک اطلاعات نوآوران و نخبگان. All Rights Reserved.

Search