آژمان مهاجر ویزای کانادا شینگن تضمینی فوری مالتی توریستی تحصیلی کاری اقامت دائم دانشجویی

اخبار فناوری های نوین

فعالان زیست‌بوم فناوری حوزه آب دور هم جمع می‌شوند

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

بازیگران زیست بوم فناوری حوزه آب، خشکسالی، فرسایش و محیط زیست در گردهمایی دور هم جمع می شوند تا با توانمندی و نوآوری های موجود در داخل مشکلات صنایع رفع شود.

 

فعالان حوزه آب گرد هم جمع می شوند. گردهمایی فناورانه که در آن سازمان ها، شرکت های دانش بنیان، صنایع و استارتاپ های حوزه آب حضور دارند.

این محفل فناورانه به همت ستاد توسعه فناوری های آب، خشکسالی، فرسایش و محیط زیست معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برپا است.

هدف از آن نیز استفاده از ظرفیت های علمی و توانمندی متخصصان برای حل مشکلات این حوزه است تا فعالان این زیست بوم در تعامل بیشتر با یکدیگر قرار گیرند.

پس این ستاد با همکاری صندوق نوآوری و شکوفایی و شتابدهنده آبان بازیگران زیست بوم فناوری در حوزه آب، خشکسالی، فرسایش و محیط زیست را دور هم جمع می کند تا در قالب برگزاری این گردهمایی فناورانه گام هایی برای رفع چالش ها برداشته شود‌. علاوه بر این صنایع نیازهای خود را با برگزاری پنل های تخصصی ارائه می دهند تا با دستاودهای شرکت های دانش بنیان و استارتاپ ها برای رفع آن اقدام شود. همچنین این رویداد فرصتی برای معرفی دستاوردها و توانمندی های دانش بنیان ها فراهم می کند تا با برگزاری نمایشگاهی آنها را ارائه و در معرض دید صنایع مرتبط قرار دهند.

ارائه آخرین دستاوردهای فناوری و نوآوری شرکت های دانش بنیان، امضای قراردادهای تحاریسازی محصولات دانش بنیان، کمک به تقویت توان ساخت داخلی از طریق تبادل اطلاعات فنی میان فناوران، مسئولان و سرمایه گذاران، آشنایی فعالان وابسته با دستاوردهای نوین و برپایی نمایشگاه برای ارائه محصولات و خدمات شرکت های فناور و استارتاپ ها از محورهای این رویداد است.

"گردهمایی فناورانه سازمان ها، صنایع، شرکت های دانش بنیان و استارتاپ ها" ۹ و ۱۰ آذر ماه سال جاری در صندوق نوآوری و شکوفایی برگزار می شود.

logonokhbegan6.png
logo-samandehi

پیام مدیر

سامانه بانک اطلاعات نوآوران و نخبگان برای شما کاربران عزیز ایجاد شده است. امیدواریم مطالب سایت مورد استفاده شما دوستان قرار بگیرد. شما می توانید با مراجعه به سامانه نوآوران و نخبگان نسبت به ثبت طرح و ایده های خود اقدام فرمایید. همچنین در صورت نیاز به هرگونه سرمایه گذاری داخلی و خارجی با شماره تلفن09302740763 در ارتباط باشید. ما صمیمانه در کنار شما خواهیم بود

 

خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از آخرین اخبار سایت مطلع شوید

© Copyright 2024 بانک اطلاعات نوآوران و نخبگان. All Rights Reserved.

Search