آژمان مهاجر ویزای کانادا شینگن تضمینی فوری مالتی توریستی تحصیلی کاری اقامت دائم دانشجویی

اخبار فناوری های نوین

انتقال برق به تجهیزات " ایران ساخت" مجهز شد

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

یک شرکت دانش بنیان با تولید انواع رله‌های حفاظتی در بخش های تولید، انتقال و توزیع برق، به تدریج بازارهای داخلی را از واردات مشابه خارجی این تجهیزات حساس و پیچیده بی‌نیاز می‌کند.

به نقل از پایگاه "ایران ساخت"تجهیزاتی که در بخش های مختلف صنعت برق بویژه در تولید و انتقال برق مورد استفاده قرار می گیرند، از انواع تجهیزات گران قیمت و حساس به شمار می روند. این تجهیزات بدلیل گرانی و حساسیت با استفاده از انواع رله ها مورد حفاظت، کنترل و اتوماسیون قرار می گیرند. این رله ها از جمله تجهیزاتی هستند که در زنجیره پیوسته ساخت داخل تجهیزات برق ، بدلیل فناوری بالا ، تنوع قابل توجه و اهمیتی که در حفاظت از سیستم های تولید و انتقال برق دارند، بطور معمول از خارج کشور خریداری و مورد مصرف قرار می گیرند.

حالا یک شرکت دانش بنیان با تکیه بر دانش متخصصان بومی توانسته رله جدید "ایران ساخت" شده ویژه بخش توزیع با پشتیبانی توان داخلی تولید کند.

محمد کاظم یزدان پناه مدیر عامل شرکت دانش بنیان"همیان فن" ، می گوید:این شرکت موفق به ساخت رله‌های پرایمری و ثانویه، انواع رله‌های کمکی، تست بلاک و پلاگ، آلارم، سمافور شده است.

اخذ تأییدیه از توانیر جهت نصب رله و سایر تولیدات همیان¬فن در پست¬های فوق توزیع یکی از بزرگ‌ترین موفقیت‌هایی بود که شرکت در سال 1392به دست آورده است. این تأییدیه، محصولات همیان¬فن را در کنار برند¬های معتبر و با سابقه همانند زیمنس و آشنایدر قرار داده و تولیدات شرکت در پست¬های فوق توزیع (اولین بار در پست 20/132 ناظریه مشهد در سال 93) نصب شده است.

این شرکت دانش بنیان با بهره گیری از توان متخصصان داخلی توانسته رله ای مناسب وجدید ویژه بخش توزیع با پشتیبانی توان داخلی با محفظه 8،" مجموعه کلید و "تابلو تغذیه، حفاظت و مخابرات برای ریکلوزر هوایی 20 کیلو ولت” با همکاری شرکت پارس سویچ تولید کند.

انجام تایپ تست و تجاری‌سازی رله دیفرانسیل، تایپ تست و تجاری سازی رله دایرکشنال، تحقیقات برای دستیابی به دانش و فناوری استانداردIEC61850به منظور استفاده در انواع رله‌های"ایران ساخت" نیز از دیگر محصولات این شرکت است که قرار است به زودی به تولید انبوه برسد.

logonokhbegan6.png
logo-samandehi

پیام مدیر

سامانه بانک اطلاعات نوآوران و نخبگان برای شما کاربران عزیز ایجاد شده است. امیدواریم مطالب سایت مورد استفاده شما دوستان قرار بگیرد. شما می توانید با مراجعه به سامانه نوآوران و نخبگان نسبت به ثبت طرح و ایده های خود اقدام فرمایید. همچنین در صورت نیاز به هرگونه سرمایه گذاری داخلی و خارجی با شماره تلفن09302740763 در ارتباط باشید. ما صمیمانه در کنار شما خواهیم بود

 

خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از آخرین اخبار سایت مطلع شوید

© Copyright 2024 بانک اطلاعات نوآوران و نخبگان. All Rights Reserved.

Search