آژمان مهاجر ویزای کانادا شینگن تضمینی فوری مالتی توریستی تحصیلی کاری اقامت دائم دانشجویی

اخبار فناوری های نوین

هشتمین کنفرانس و نمایشگاه بین‌المللی مواد و متالورژی برگزار شد

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

در کنفرانس و نمایشگاه بین‌المللی مواد و متالورژی IMAT 2019 ، به عنوان رویدادی مهم در حوزه متالوژی ، 8 مقاله منتخب از منظر فناوری و نوآوری مورد تشویق قرار گرفت .

کنفرانس و نمایشگاه بین‌المللی مواد و متالورژی (IMAT 2019) با موفقیت برگزار شد . با توجه به ارتباط حوزه ماموریت‌های ستاد توسعه فناوری فوتونیک، لیزر، مواد پیشرفته و ساخت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با هشتمین کنفرانس و نمایشگاه بین‌المللی مهندسی مواد و متالورژی (IMat2019)، این ستاد با هدف هدايت فعاليت‌هاي پژوهشی به سمت رفع نيازهای واحدهای صنعت، تمركز بر زنجيره ارزش و زنجيره تامين صنايع حوزه مواد و معدن و همچنین افزايش سطح نوآوری در توليد محصولات يا فرایندهای جديد، 8 مقاله منتخب از منظر فناوری را مورد تشويق قرار داد.

این ۸ مقاله از مجموعه مقالات هشتمین کنفرانس و نمایشگاه بین‌المللی مهندسی مواد و متالورژی (iMat2019) انتخاب شده و ستاد با اهدا لوح تقدیر و حمایت مالی در جلسه اختتامیه از ایشان تقدیر کرد. همچنین برگزیدگان در صورت دارا بودن شرايط تكميلي، مي‌توانند از حمايت‌هاي بعدي استفاده كنند.

iMAT 2019 یکی از مهم‌ترین اجتماعات متخصصین متالورژی جهت ارائه دستاوردهای علمی، تکنولوژی‌‌‌های نوین و محصولات جدید بین‌المللی در منطقه خاورمیانه است. این کنفرانس در 11 محور متالورژی فیزیکی؛ متالورژی استخراجی؛ متالورژی مکانیکی؛ متالورژی پودر؛ مهندسی سطح و خوردگی؛ ریخته‌گری و انجماد؛ جوشکاری و اتصال؛ شبیه‌سازی و مدل‌سازی؛ مواد مهندسی و سرامیک؛ مواد پیشرفته و انرژی، محیط‌زیست و مدیریت راهبردی، برگزار شد.

logonokhbegan6.png
logo-samandehi

پیام مدیر

سامانه بانک اطلاعات نوآوران و نخبگان برای شما کاربران عزیز ایجاد شده است. امیدواریم مطالب سایت مورد استفاده شما دوستان قرار بگیرد. شما می توانید با مراجعه به سامانه نوآوران و نخبگان نسبت به ثبت طرح و ایده های خود اقدام فرمایید. همچنین در صورت نیاز به هرگونه سرمایه گذاری داخلی و خارجی با شماره تلفن09302740763 در ارتباط باشید. ما صمیمانه در کنار شما خواهیم بود

 

خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از آخرین اخبار سایت مطلع شوید

© Copyright 2024 بانک اطلاعات نوآوران و نخبگان. All Rights Reserved.

Search