آژمان مهاجر ویزای کانادا شینگن تضمینی فوری مالتی توریستی تحصیلی کاری اقامت دائم دانشجویی

اخبار فناوری های نوین

پنجمین رویداد پاتوق برگزار می شود

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

رویداد استارتاپی پاتوق از جمله ،رخداد های مرتبط با شرکت های نوپا محسوب می شود که با حمایت ستاد توسعه فناوری‌های نرم و هویت ساز , جهت حمایت از استارت آپ های حوزه گردشگری در مهرماه سال جاری برگزار می شود.

از آنجاییکه میراث فرهنگی و صنایع دستی ،بخش جدایی ناپذیری از هویت هر ملتی محسوب می شود . در این راستا رویداد استارتاپی پاتوق با حمایت ستاد توسعه فناوری‌های نرم و هویت ساز معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در روزهای 18 و 19 مهر ماه برگزار می شود .

این همایش که تنها پذیرای 100 شرکت کننده حقیقی و حقوقی است با هدف حمایت از استارت آپ ها در سه حوزه : میراث فرهنگی ، گردشگری و هنرهای سنتی و ملی و صنایع دستی کار خود را آغاز می کند . شرکت کنندگان محصولات خلاقانه، خدمات تحت وب یا هر نوع محصول و خدمت جدید ابداعی خود را به هیئت داوران عرضه می کنند . داوران این رویداد با توجه به شاخص های در نظر گرفته شده ،طرحهای منتخب را اعلام خواهند کرد ،از نفرات اول تا سوم این رویداد تقدیر خواهد شد . همچنین شرکت های استارتاپی منتخب در رویداد پاتوق تحت حمایت معاونت فناوری و کاربردی سازی پژوهشگاه میراث فرهنگی و گردشگری قرار می گیرند .

logonokhbegan6.png
logo-samandehi

پیام مدیر

سامانه بانک اطلاعات نوآوران و نخبگان برای شما کاربران عزیز ایجاد شده است. امیدواریم مطالب سایت مورد استفاده شما دوستان قرار بگیرد. شما می توانید با مراجعه به سامانه نوآوران و نخبگان نسبت به ثبت طرح و ایده های خود اقدام فرمایید. همچنین در صورت نیاز به هرگونه سرمایه گذاری داخلی و خارجی با شماره تلفن09302740763 در ارتباط باشید. ما صمیمانه در کنار شما خواهیم بود

 

خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از آخرین اخبار سایت مطلع شوید

© Copyright 2024 بانک اطلاعات نوآوران و نخبگان. All Rights Reserved.

Search