آژمان مهاجر ویزای کانادا شینگن تضمینی فوری مالتی توریستی تحصیلی کاری اقامت دائم دانشجویی

اخبار فناوری های نوین

دستگاه خوردگی جریان تزریقی در شناورها به کمک شرکت‌های دانش‌بنیان طراحی می‌شود

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

رویداد چالش نوآوری "طراحی دستگاه حفاظت خوردگی جریان تزریقی در شناورها" توسط ستاد توسعه فناوری های فضایی و حمل و نقل پیشرفته معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در دانشگاه آزاد اسلامی واحد یادگار امام خمینی (ره) شهرری برگزار شد.

توجه به نیاز صنعت کشور برای توسعه روزافزون تولید داخل یکی از مهمترین فعالیت‌هایی است که مهندسان و پژوهش گران فعال در ستاد توسعه فناوری‌های حوزه فضایی و حمل و نقل پیشرفته معاونت علمی و فناوری به آن می پردازند. بنا به تبیین سیاست‌های کلان نظام مقدس جمهوری اسلامی مبنی بر توسعه تولید با توجه به توانایی‌های داخلی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در تلاش است با ایجاد ارتباط میان شرکت‌های دانش بنیان و صنعتگران کشور به این مهم دست یابد.

بر همین اساس ستاد توسعه فناوری‌های فضایی و حمل و نقل پیشرفته معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با تشخیص نیازمندی حوزه دریایی کشور در بحث خوردگی جریان تزریقی در شناورها و فراخوان‌های گسترده، توانست با معرفی بیش از 50 شرکت فعال در این حوزه به دانشگاه آزاد زمینه همکاری را ایجاد کند.

این چالش با حضور فرمانده نیروی دریایی سپاه، مسوولان ستاد توسعه فناوری‌های فضایی و حمل و نقل پیشرفته معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و مسوولان دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران برگزار شد.

در این رویداد اعلام شد که طی هماهنگی صورت گرفته با شرکت‌های صاحب نظر در زمینه خوردگی شناورها، 13 طرح برای رفع این مشکل صنعت دریایی توسط دبیرخانه چالش دریافت شد که پس از داوری اولیه، 6 طرح نهایی شد.  

logonokhbegan6.png
logo-samandehi

پیام مدیر

سامانه بانک اطلاعات نوآوران و نخبگان برای شما کاربران عزیز ایجاد شده است. امیدواریم مطالب سایت مورد استفاده شما دوستان قرار بگیرد. شما می توانید با مراجعه به سامانه نوآوران و نخبگان نسبت به ثبت طرح و ایده های خود اقدام فرمایید. همچنین در صورت نیاز به هرگونه سرمایه گذاری داخلی و خارجی با شماره تلفن09302740763 در ارتباط باشید. ما صمیمانه در کنار شما خواهیم بود

 

خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از آخرین اخبار سایت مطلع شوید

© Copyright 2024 بانک اطلاعات نوآوران و نخبگان. All Rights Reserved.

Search