آژمان مهاجر ویزای کانادا شینگن تضمینی فوری مالتی توریستی تحصیلی کاری اقامت دائم دانشجویی

اخبار فناوری های نوین

بازار شرکت‌های دانش‌بنیان و خلاق صادراتی رونق می‌گیرد

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

معاونت علمی وفناوری ریاست جمهوریو صندوق نوآوری و شکوفایی

ازحضور شرکت‌های دانش‌بنیان و خلاق صادراتی در نخستین نمایشگاه بین المللی Ariana ICT افغانستان حمایت می‌کند.

معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در راستای حمایت ازاین شرکت‌ها و ورود محصولات شرکت‌های دانش‌بنیان و خلاق صادراتی به بازارهای صادراتی جدید،بخشی از هزینه‌های فضای غرفه و غرفه‌سازی را پرداخت می‌کند.

معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و صندوق نوآوری و شکوفایی بخشی از هزینه‌های فضای غرفه و غرفه‌سازی را پرداخت می‌کند که این حمایت مختص شرکت‌های دانش‌بنیان و خلاق با سطح صادراتی توانمند صادراتی و برتر صادراتی است.

با توجه به تدوین دستورالعملی برای حمایت از محصولات دانش‌بنیان و خلاق صادراتی و معرفی توانمندی‌ها و محصولات آن‌ها در بازارهای صادراتی این حمایت انجام می‌شود.

تقویت و توانمندی برند ملی در حوزه تولید محصولات با فناوری بالا،رصد فناوری‌های مشابه و مهندسی معکوس توسط شرکت‌های دانش‌بنیان، بهبود کیفیت محصولات تولیدی با فناوری بالا ازجمله اهداف دستورالعمل حمایت از فعالیت های دانش بنیان و خلاق صادراتی است.

همچنین گسترش سهم بازار کالاها و خدمات صادراتی کشور در حوزه‌های با فناوری بالا و زمینه‌سازی برای ورود مناسب شرکت‌ها در بازارهای بین‌المللی و صادرات نیز از دیگر اهداف تعریف شده در دستورالعمل حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان و خلاق صادراتی است.

شرکت‌های علاقمند جهت کسب اطلاعات ثبت نام به این ادرس www.arianaict.com مراجعه کنند و یا با شماره تلفن‌های 80-77533979-021 تماس گیرند.

نخستین نمایشگاه بین‌المللی فناوری اطلاعات و ارتباطات افغانستان Ariana ICT از 28 تا 31 خردادماه 98 در هتل اینترکانتینانتال کابل برگزار می‌شود.

این نمایشگاه بهترین فرصت برای آشنایی با نیازمندی‌های کشور افغانستان، یافتن شرکای تجاری مناسب و ورود به یک بازار 36 میلیون نفری است که زمینه مناسبی برای برقراری ارتباط شرکت های دانش بنیان و خلاق صادراتی کشور است .

logonokhbegan6.png
logo-samandehi

پیام مدیر

سامانه بانک اطلاعات نوآوران و نخبگان برای شما کاربران عزیز ایجاد شده است. امیدواریم مطالب سایت مورد استفاده شما دوستان قرار بگیرد. شما می توانید با مراجعه به سامانه نوآوران و نخبگان نسبت به ثبت طرح و ایده های خود اقدام فرمایید. همچنین در صورت نیاز به هرگونه سرمایه گذاری داخلی و خارجی با شماره تلفن09302740763 در ارتباط باشید. ما صمیمانه در کنار شما خواهیم بود

 

خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از آخرین اخبار سایت مطلع شوید

© Copyright 2024 بانک اطلاعات نوآوران و نخبگان. All Rights Reserved.

Search