آژمان مهاجر ویزای کانادا شینگن تضمینی فوری مالتی توریستی تحصیلی کاری اقامت دائم دانشجویی

اخبار فناوری های نوین

نخستین دوره رویداد ملی ایده‏‌پردازی فراساحلی برگزار می‌شود

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

رویداد ملی ایده‏پردازی فراساحلی به ‌منظور

گردآوری و تسریع ورود ایده‌ها به بازار تولید محصولات با موضوعات مختلف در این حوزه شکل‌گرفته است و نخستین دوره آن 21 تا 22 خردادماه سال جاری برگزار می شود.

ستاد توسعه فناوری‌های فضایی و حمل و نقل پیشرفته معاونت علمی و فناوری با هدف «گردآوری و تسریع ورود ایده‌ها به بازار تولید محصولات با موضوعات مختلف»، «ایجاد جریان تبدیل ایده به محصول» و در نهایت «تسهیل و تسریع ورود محصولات به بازار»، اقدام به برگزاری نخستین دوره رویداد ملی ایده‏پردازی فراساحلی کرده است. 

 

شناسایی ایده‌های نو در حوزه فراساحل

نخستین دوره رویداد ملی ایده‏پردازی فراساحلی، توسط دانشگاه صنعتی شریف دانشکده مکانیک و با حمایت ستاد توسعه فناوری‏های حوزه فضایی و حمل و نقل پیشرفته معاونت علمی و فناوری ریاست جمهور برگزار می‌شود. هدف از این رویداد، «شناسایی افراد دارای ایده‌های خلاقانه و نوآورانه در حوزه فراساحل» و « حمایت از تجاری‌ سازی محصولات این حوزه» است. 

نخستین رویداد ملی ایده‏پردازی فراساحلی با محورهای مختلفی چون «بهینه‏سازی تعمیر و نگه‏داری سازه‏های فراساحلی»، «هوشمندسازی بهره‏برداری سکوهای دریایی»، «انرژی‏های تجدیدپذیر دریایی» و «هوش مصنوعی در حفاری» برگزار می شود.

این رویداد ملی، 21 و 22 خرداد ماه سال جاری همزمان با هشتمین همایش بین المللی صنایع فراساحل برگزار می شود و  مهلت ارسال ایده‏ها 31 اردیبهشت ماه سال جاری است. علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند به سایت www.oiciran8.com مراجعه کنند.

logonokhbegan6.png
logo-samandehi

پیام مدیر

سامانه بانک اطلاعات نوآوران و نخبگان برای شما کاربران عزیز ایجاد شده است. امیدواریم مطالب سایت مورد استفاده شما دوستان قرار بگیرد. شما می توانید با مراجعه به سامانه نوآوران و نخبگان نسبت به ثبت طرح و ایده های خود اقدام فرمایید. همچنین در صورت نیاز به هرگونه سرمایه گذاری داخلی و خارجی با شماره تلفن09302740763 در ارتباط باشید. ما صمیمانه در کنار شما خواهیم بود

 

خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از آخرین اخبار سایت مطلع شوید

© Copyright 2024 بانک اطلاعات نوآوران و نخبگان. All Rights Reserved.

Search